Logo
 • Štítky blogu
Novinky
15.11.2020
Zajimavý článek o vývoji dětské klenby
  Níže kopíruji zajímavou část která se týká dětské klenby z tohoto článku https://denikn.cz/481234/za-ploche-nohy-deti-mohou-casto-rodice-vlozky-js... číst celé
02.06.2020
Jak by měla vypadat zdravotně nezávadná dětská bota?
Jak by měla vypadat zdravotně nezávadná dětská bota. Když se podíváte na internet, najdete zde nepřeberné množství informací týkající se dětské obuvi ... číst celé
03.02.2019
barefoot boty nebo klasické botičky
Vážení zákazníci a čtenáři,   Stále častěji se setkávám ve svém obchodě s dotazy proč neprodávám barefoot boty pro děti když jsou přece ty nejlepší ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Goretex membrána - záruka že Vaše nohy zůstanou v suchu
18.02.2020

Goretex membrána - záruka že Vaše nohy zůstanou v suchu

Co znamená když se řekne GORE-TEX® 

technologie_goretex

Membrána GORE-TEX®    je nejvhodnější membránou pro dětskou obuv a to hlavně díky svým vynikajícím vlastnostem. Goretexová membrána se nachází mezi svrchní materiál a stélku v obuvi a zajistí ideální zdravé klima v botičce a zaručí že  chodidla Vašeho dítěte zůstanou stále suchá i když si děti budou hrat ve sněhu, kalužích, mokré trávě nebo dešti. 


 

Membrána GORE-TEX® vytváří ideální klima ve Vaší obuvi a tím zaručuje zdravé prostředí pro nohy.

vlastnosti membrány goretex jsou:

 • Voděodolnost

     Póry membrány GORE-TEX® jsou 20.000krát menší než kapka vody a zabraňují její prosáknutí.                            

 • Odolnost vůči větru

 

 • Prodyšnost

    Póry jsou 700krát větší než molekula vodní páry a napomáhají tak odvádět tělesný pot.

 gore membrane

Všechny tyto vlastnosti zaručují , že se zvenku nedostane do boty žádná voda, ale vlhkost z nohou může snadno unikat ven. GORE-TEX® splňuje při kontrole kvality extrémně vysoké standardy stejně jako výrobce dětské obuv Superfit a v kombinací dávají nadstandartní komfort a pocit při nošení obuvi.   

Pro správnou funkci membrány GORE-TEX® a dosažení jejího maximálního výkonu je nejlepší používat termo ponožky které díky své vlastnosti dokážou odvést pot na povrch ponožky a z povrchu ponožky se vlhkost z boty odpaří za pomoci goretex membrány

Tyto ponožky disponují vlastnostmi jako jsou: teplotní třídy, perfektní fixace nohy, prodyšnost a zejména vysoký stupeň odvodu potu a vlhkosti. Všechny tyto vlastnosti napomáhají membráně GORE-TEX® ke 100% výkonu.

Nikdy do goretexové obuvi nenoste 100% bavlněné ponožky. Bavlna na sebe váže pot, vlhkost a zabraňuje odpaření vlhkosti z obuvi a tím vede k mokrým nožkám.

 


  SUPERFIT

Dětské boty Superfit jsou vyvíjeny ve spolupráci s lékaři, ortopedy a univerzitami. Při výrobě je kladen důraz na vysokou kvalitu za normální cenu

Dětská obuv superfit se vyznačuje těmito vlastnostmi:

 

 • Tlumení  -  Měkká vkládací stélka, podešev s tlumením našlapování, pružná nášlapná část podešve, příjemné a přirození odvalování/ohyb podešve při chůzi.
 • Ochrana a opora  -  Stabilní vyztužení špičky a paty (zakomponované do podšívky) pro ochranu a stabilitu, uzavírání obuvi vhodné pro děti a pro větší oporu.
 • Prodyšnost Mimořádně kvalitní podšívkový a vrchový materiál, dobrý pocit díky suchým nohám, vkládací stélka je u veškeré uzavřené vycházkové obuvi vyměnitelná.
 • Lehkost  -  Lehká podešev díky speciálnímu provedení, měkké materiály.
 • Snadné obouvání  -  Uzavírání, které je vhodné pro děti a zabezpečuje oporu a stabilitu, dostatečný volný prostor pro prsty v přední části obuvi.
 • Kvalita  -  Nejlepší kvalita nad rámec zákonných předpisů, standardy kvality jsou rozšířené o velké množství dalších kritérii.
 • Pružnost  -  Maximální pružnost a měkkost lehké našlapování, použité materiály jsou měkké a pružné, maximálně pohodlné nošení. 
 • Tvar  -  Vnitřek obuvi odpovídá požadavkům dětské nohy, dostatek volného místa pro růst, stabilní opora paty.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Google+
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz